Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: view
fi: näkymä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: History
fi: Historia

en: Delete all
fi: Poista kaikki

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Updated URL for feed %title to %url.
fi: Syötteen %title osoitteeksi on vaihdettu %url.

en: Blog
fi: Blogi

en: Are you sure you want to delete these items?
fi: Oletko varma, että haluat poistaa nämä kohteet?
