Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: view
fr: voir

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: History
fr: Historique

en: Delete all
fr: Tout supprimer

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Updated URL for feed %title to %url.
fr: URL du flux %url mise à jour pour le flux %title.

en: Are you sure you want to delete these items?
fr: Êtes-vous sûr de vouloir supprimer ces éléments ?
