Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Cancel
gl: Cancelar

en: view
gl: vista

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Read %username's latest blog entries.
gl: Ler as últimas entradas no blog de %username.

en: History
gl: Historial

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Updated URL for feed %title to %url.
gl: Actualizouse a URL da fonte %title a %url.

en: Blog
gl: Blogue

en: view recent blog entries
gl: ver entradas do blog recentes

en: Are you sure you want to delete these items?
gl: Estás seguro de querer borrar estes elementos?
