Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: view
gu: જુઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Delete all
gu: બધું કાઢી નાખો
