Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: History
he: היסטוריה

en: URL
he: כתובת URL

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Updated URL for feed %title to %url.
he: עדכון כתובת אינטרנט %url עבור נושא %title .

en: Blog
he: בלוג

en: Are you sure you want to delete these items?
he: האמנם ברצונך למחוק פריטי תוכן אלו?
