Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: view
id: tampilan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: History
id: Riwayat

en: Delete all
id: Hapus semua

en: Updated URL for feed %title to %url.
id: URL diperbaharui untuk umpan %title menjadi %url.

en: Are you sure you want to delete these items?
id: Anda yakin ingn menghapus entri ini?
