Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Cancel
ja: キャンセル

en: view
ja: ビュー

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: History
ja: 履歴

en: Delete all
ja: すべてを削除

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Updated URL for feed %title to %url.
ja: フィード %title のURLを %url に更新しました。

en: Blog
ja: ブログ

en: Are you sure you want to delete these items?
ja: 本当に、これらのアイテムを削除してもよろしいですか？
