Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: History
jv: Sejarah

en: Updated URL for feed %title to %url.
jv: Nganyari URL kanggo pasokan %title dadi %url.
