Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: History
kk: Тарих

en: Delete all
kk: Бәріні жою

en: Updated URL for feed %title to %url.
kk: %title - %url RSS-жолағының жаңартылған түрі.

en: Blog
kk: Блогі

en: Are you sure you want to delete these items?
kk: Сіз бұл элементтерді жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?
