Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Delete all
km: លុប​ទាំងអស់

en: Updated URL for feed %title to %url.
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព URL សម្រាប់​មតិ​ព័ត៌មាន %title ទៅកាន់ %url ។

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Are you sure you want to delete these items?
km: អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​ទាំង​នេះ​ចេញ​ឬ ?
