Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: History
ku: مێژوو

en: Delete all
ku: هه‌موویان بسڕه‌وه‌

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Are you sure you want to delete these items?
ku: تۆ دڵنیای که‌ ده‌ته‌وێ ئه‌م بڕگه‌یه‌ بسڕیته‌وه‌؟
