Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: view
lv: skatīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: History
lv: Vēsture

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Updated URL for feed %title to %url.
lv: Labots URL plūsmai %title uz %url.

en: Blog
lv: Blogs

en: Are you sure you want to delete these items?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šos elementus?
