Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: History
mr: इतिहास

en: Delete all
mr: सर्व मिटवा

en: Original author
mr: मूळ लेखक
