Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL
