Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: History
ne: इतिहास

en: URL
ne: यूआरएल

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Blog
ne: ब्लग
