Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: History
nn: Historikk

en: Delete all
nn: Slett alt

en: Updated URL for feed %title to %url.
nn: Oppdaterte URL-en for %title til %url.

en: Blog
nn: Blogg
