Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Cancel
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: History
os: Истори
