Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: view
pl: przeglądaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: History
pl: Historia

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Updated URL for feed %title to %url.
pl: Adres kanału %title zmieniono na %url.

en: Are you sure you want to delete these items?
pl: Czy na pewno usunąć te elementy?
