Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Cancel
fa: لغو

en: view
fa: مشاهده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: History
fa: تاریخچه

en: URL
fa: نشانی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Updated URL for feed %title to %url.
fa: نشانی خوراک %title به %url تغییر یافت.
