Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Cancel
pt: Cancelar

en: view
pt: ver

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Read %username's latest blog entries.
pt: Ler %username's últimas entradas do blog.

en: Delete all
pt: Eliminar tudo

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Updated URL for feed %title to %url.
pt: O URL do feed %title foi actualizado para %url.

en: Blog
pt: Blogue

en: Are you sure you want to delete these items?
pt: Tem a certeza que pretende eliminar estes itens?
