Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Cancel
ru: Отмена

en: view
ru: представление

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: RSS - %title
ru: %title RSS - ленты

en: Read %username's latest blog entries.
ru: Прочесть последние записи в дневнике пользователя %username.

en: History
ru: История

en: Delete all
ru: Удалить все

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Original author
ru: Автор оригинала

en: Updated URL for feed %title to %url.
ru: Обновленный адрес RSS-ленты %title - %url.

en: Blog
ru: Блог

en: view recent blog entries
ru: Просмотреть последние записи в дневниках

en: Are you sure you want to delete these items?
ru: Вы уверены, что хотите удалить эти элементы?
