Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: History
sk: História

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Updated URL for feed %title to %url.
sk: Aktualizácia URL adresy pre kanál správ %title na %url.

en: Are you sure you want to delete these items?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
