Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: view
sl: pogled

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: History
sl: Zgodovina

en: Delete all
sl: Izbriši vse

en: Updated URL for feed %title to %url.
sl: Posodobljen URL za vir %title v %url.

en: Are you sure you want to delete these items?
sl: Ali si prepričan, da želiš izbrisati te elemente?
