Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: view
sq: shfaq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Read %username's latest blog entries.
sq: Lexo shtimet e fundit në ditarin e %username.

en: History
sq: Kronollogjia

en: URL
sq: Adresa URL

en: Delete all
sq: Eleminoi të gjithë

en: Updated URL for feed %title to %url.
sq: U rifreskua adresa URL për burimin %title tek %url.

en: Blog
sq: Ditari

en: view recent blog entries
sq: shfaq elementët e fundit të shtuar në ditar

en: Are you sure you want to delete these items?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni këta zëra?
