Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: History
th: ประวัติ

en: Delete all
th: ลบทั้งหมด

en: Updated URL for feed %title to %url.
th: อัพเดท URL ของข่าวชื่อ %title ไปยัง %url

en: Blog
th: บล็อก

en: Are you sure you want to delete these items?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบเนื้อหาเหล่านี้หรือไม่?
