Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Cancel
tr: İptal

en: view
tr: görüntüle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: History
tr: Geçmiş

en: Delete all
tr: Hepsini sil

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Updated URL for feed %title to %url.
tr: %title beslemesine ait URL, %url olarak güncellendi.

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Are you sure you want to delete these items?
tr: Bu öğeleri silmek istediğinizden emin misiniz?
