Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش

en: Blog
ug: بلوگ
