Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: view
vi: xem

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: History
vi: Lịch sử

en: Delete all
vi: Xóa tất cả

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Updated URL for feed %title to %url.
vi: Đã cập nhật URL cho nguồn tin %title thành %url.

en: Are you sure you want to delete these items?
vi: Bạn có chắn chắn muốn xóa những mục này?
