Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Frozen
kn: ಸ್ಥಬ್ದಗೊಂಡ
