Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Feed
oc: Flux

en: User
oc: Utilizaire

en: Link ID
oc: Identificant del ligam
