Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Feed
tr: Akış

en: User
tr: Kullanıcı

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Link ID
tr: Bağlantı ID
