Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Feed
el: Ροή

en: edit
el: επεξεργασία

en: User
el: Χρήστης

en: Link ID
el: ID συνδέσμου
