Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Settings
gl: Axustes

en: Feed
gl: Orixe

en: edit
gl: editar

en: User
gl: Usuario/a

en: General Settings
gl: Configuración xeral
