Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Feed
hi: फ़ीड

en: edit
hi: संपादन करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स
