Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Settings
hu: Beállítások

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: edit
hu: szerkesztés

en: Feed URL
hu: Hírcsatorna webcím

en: User
hu: Felhasználó

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Link ID
hu: Hivatkozás azonosító
