Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Feed
is: Veita

en: edit
is: breyta

en: User
is: Notandi
