Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Settings
jv: Sétingan

en: Feed
jv: Pasokan

en: edit
jv: sunting

en: User
jv: Panganggo
