Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Feed
fa: خوراک

en: edit
fa: تدوین

en: User
fa: کاربر

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Link ID
fa: هویت واصلی
