Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: Feed URL
pt: URL do Feed

en: User
pt: Usuário

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Link ID
pt: ID do Link
