Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Settings
ro: Setări

en: Feed
ro: Flux

en: edit
ro: modifică

en: User
ro: Utilizator

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Link ID
ro: ID-ul link-ului
