Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: Feed
te: ఫీడ్

en: edit
te: మార్చు

en: User
te: వాడుకరి
