Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Feed
ur: فیڈ

en: edit
ur: ترمیم

en: User
ur: صارف
