Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: edit
cs: upravit

en: Feed URL
cs: URL zdroje

en: User
cs: Uživatel

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Link ID
cs: ID odkazu
