Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Feed
cy: Porth

en: edit
cy: golygu

en: User
cy: Defnyddiwr
