Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Feed
fr: Flux

en: edit
fr: modifier

en: Feed URL
fr: URL du flux

en: User
fr: Utilisateur

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: User Settings
fr: Paramètres de l'utilisateur

en: Link ID
fr: Identifiant du lien
