Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
