Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: User
pt: Utilizador

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Link ID
pt: ID ligações
