Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: edit
sv: redigera

en: User
sv: Användare

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Link ID
sv: Länk-ID
