Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Feed
uk: Канал

en: edit
uk: редагувати

en: Feed URL
uk: URL потоку

en: User
uk: Користувач

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: User Settings
uk: Параметри користувача

en: Link ID
uk: ID посилання

en: Frozen
uk: Паморозь

en: Page Description
uk: Опис сторінки
