Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Feed
vi: Nguồn tin

en: edit
vi: sửa

en: User
vi: Người dùng

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Page Description
vi: Mô tả trang
